Sanex Türkmenistan Kargo

Sanex Türkmenistan Kargo

Sanex Türkmenistan kargo hava veya karayolu Express kargo seçeneği en hızlı gönderi hizmetidir kargolar için ideal bir gönderi hizmetidir. Sanex Express kargo Türkmenistan acil kargo hava karayolu taşımacılığı sayesinde Türkiye’den. Sanex Express Türkmenistan ihracat kargo taşımacılığı sayesinde Türkmenistan’a kargo gönderimi yapabilirsiniz. Sanex ExpressTürkmenistan kargo çok acil gönderilmesi gereken kargolar Sanex Express kaliteli hizmeti ile Türkiye’den Türkmenistan bölgesindeki adresine kargolar güvenle teslim edilmektedir.

Türkmenistan Kargo ve Parsiyel Gümrükleme Tüm Şehirlere Kapı Teslim,

Sanex Express kargo Türkmenistan Express kargo Türkmenistan kargo taşımacılığı Türkmenistan parsiyel kargo Taşımacılığı Sanex Express kargo Türkmenistan kapıdan kapıya Türkmenistan komple taşımacılık Türkmenistan gümrükleme hizmetleri Türkmenistan uçak kargo Türkmenistan hava kargo Türkmenistan Express,Türkmenistan fuar kargo Sanex Express Türkmenistan fuar taşımacılığı Türkmenistan paket gönderimi Türkmenistan numune gönderimi Türkmenistan mobilya kargo,Türkmenistan eşya taşıma

Türkmenistan gidecek ürünlerin 0,5 kg’dan başlayıp 2.000 kg kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp Türkiye Türkmenistan gümrükleme işlemlerini Sanex Express tarafından yapılıp Türkmenistan’da herşey dahil kapı teslim hizmetleri sunuyor Sanex Express kargo vermiş oldugumuz hizmetler Türkmenistan uçak kargo Sanex Express Türkmenistan Express kargo Türkmenistan gümrükleme Türkmenistan parsiyel taşımacılığı Türkmenistan fuar taşımacılığı Türkmenistan fuar organizasyon hizmetleri Türkmenistan’da otel ve konaklama Türkmenistan için uçak kiralama hizmetleri

turkmenistan-kargo

Türkiye Türkmenistan arasında kurduğumuz bu kaliteli hizmet ağı günün her saati sizlere servisler sunmaktadır. Sanex Türkmenistan kargo firmasına telefon yolu veya e-mail yardımı ulaşabilir eksiksiz olarak gönderi bilgilerini aktarmanız halinde çok kısa sürede fiyat teklifi vermekteyiz. Sanex Türkmenistan kargo hizmeti vasıtasıyla paket, kutu koli makina ve makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı ve numune gibi bir çok taşınması yasak olmayan gönderileri Sanex Express kargo Türkmenistan kargo Turkiye’den aldırılıp Türkmenistan’daki adresine teslimat edilmesini sağlayabilirsiniz. Sanex Express kargo deneyimli ve uzman personeli sürekli eğitimlere tabi tutularak daima size en iyi hizmeti verebilmek için sizden gelecek kargo taleplerini beklemektedir.

Türkmenistan için Sanex Express Hizmetimiz Gümrükleme Dahil Kapı Teslimi

Sanex Türkmenistan uçak kargo şirketinin sizlere sunduğu gönderi seçenekleri Sanex Express kargo Türkmenistan kargo gönderi seçenekleridir. Sanex Express kargo Türkiye’den Türkmenistan kargo hava yada karayolu ile kargo gönderimi yapabilirsiniz.Profesyonel ekibimizle tüm kargo sürecinde sizlere kaliteli hizmet anlayışıyla servisler sunmaktayız.

Sanex Türkmenistan Kargo

Sanex Türkmenistan uçak kargo profesyonel kargo şirketlerinin sunduğu bir hizmet türüdür. Sizde Sanex Türkmenistan kargo bu profesyonel hizmetten yararlanarak farklı kargolarınızı koli, dosya, palet, makina vb en hızlı şekilde(hava kargo) gönderebilirsiniz. Sanex Express kargo uluslararası çalışma ortaklıkları Türkmenistan kargo sektöründeki modern teknik ekipman vede deneyimli personeli sayesinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler ve profesyonel destek sunmaktadır. Sanex Express Türkmenistan kargo günümüz teknoloji kullanan ve çağının gereklerine göre hareket eden Sanex Express kargo hedeflenen zaman diliminde vede hızlı teslimat ilkesini uygun fiyat şeçenekleri birleştirerek alternatif taşıma hizmetleri ilede Türkmenistan acil kargo gönderilerinizi sorunsuz telim etmektedir. Sorunlarınıza bağımsız çözümler üretilmesi esnek dağıtım koşulları kısacası ihtiyacınız olan tüm taşıma türleri için siz de Sanex Express kargo sistemine dahil olun.

Türkmenistan Uçak Kargo

Sanex Türkmenistan uçak kargo kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan bu yöntemde kargolar alıcının adresine teslim edilmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketleri koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır. Sanex Express Türkmenistan kargo bu hizmette gönderi sahibinin öncelikle telefon yada elektronik posta aracılığı ile kargo şirketinin merkezine ulaşması gereklidir. Bu sırda gönderi sahibinin kargonun adresten alınmasını istemektedir. Ardından adresi veren gönderici sonrasında kargo şirketi görevlisinin gelmesini vede gönderiyi almasını beklemektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken kargo bilgisi verilirken hem alınacağı adres hem de varacağı adres bilgisinin paylaşılmasıdır. Bu bilgiler verildikten sonra kargo şirketinin personeli gelmekte ve koliyi yada paketi teslim alarak aktarma merkezine ulaştırmaktadır.

Sanex Türkmenistan Kargo

Sanex Türkmenistan uçak kargo gideceği adrese gönderilmektedir. Sanex kargo aynı şehirdeyse aktarma merkezine gerek kalmadan doğrudan alıcıya yollanabilmektedir. Alıcı farklı bir şehirdeyse bu durumda koli yada paket, hava yolu ilede alıcının bulunduğu kentteki şubeye gönderilmektedir. Sanex Express şubeden doğrudan alıcının adresine çıkış yapılmaktadır. Sanex Türkmenistan kargo profesyonel kargo firmaları alıcıyı adresinde bulamadığı durumlarda bilgi notu bırakmakta sonrasında şubeye gelerek kargoyu teslim almasını belirtmektedir. Profesyonel kargo şirketleri tam ekip ruhu ile çalışmakta ve müşterilerin tüm gereksinimlerine karşılık vererek tüm bir müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sanex Türkmenistan kargo profesyonel kargo şirketleri için gönderici kadar alıcının da memnuniyeti önemlidir. Bu nedenle hızlı güvenli ve kaliteli bir teslimat için hizmet kalitesini sürekli yükselten kurumsallaşmış kargo şirketleri kapıya teslim konusunda titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Sanex Türkmenistan Kargo Kapıdan Kapıya Kargo Gönderi Hizmeti

Sanex Türkmenistan uçak kargo şirketi zamanı değerli olan firmalara kapıdan kapıya kargo hizmetini sunarak işlerini kolaylaştırmaktadır. Kapıdan teslim alınan kargo güvenli ve profesyonel personel aracılığı ile alıcının evinin yada işyerinin kapısına kadar teslim edilmektedir. Sanex yoğun günlerinde kargo şirketine gitmeye zaman bulamayan işletmeler Sanex Express kargo Türkmenistan kargo ile şirketi iletişime geçerek gönderilerinin adreslerinden alınmasını isteyebilmektedir. Kargoyu adresten alan Sanex Express Türkmenistan kargo farklı şehirlerine kapıdan kapıya teslimat gerçekleştirmektedir. Sanex Express kargo Türkmenistan kargo ile telefonla iletişime geçildiğinde müşterinin kaydı alınmakta ve görevlendirilen kargo personeli gönderiyi teslim almak için adrese gelmektedir.

Sanex kargo personeli gönderi kert içindeyse ambar tesellüm fişi verildikten sonra dağıtıma başlamaktadır. Sanex Express kargo kapıdan kapıya teslimatta iki farklı seçenek sunulmaktadır. İlk seçenekte Sanex Express kargo Türkmenistan kargo personeli gönderiyi teslim almakta, bilgilendirme mesajı ile alıcıya alıcının gönderisi olan şubeye ulaştığı bildirilmektedir. Alıcıda gönderiyi şubeden teslim almaktadır. İkinci seçenekte ise kapıdan kapıya teslimattır. Bu seçenekte Sanex Türkmenistan kargo personeli gönderiyi adresten teslim almakta belirtilen alıcının adresine teslimatı gerçekleştirmektedir. Kapıdan kapıya yapılan teslimatın ardından gönderici teslimatla ilgili bilgilendirilmektedir. Kapıdan kapıya teslimat şehir içi ve şehirlerarası yapılmaktadır. Şehirlerarası teslimatlarda uçak kargo hizmeti sunulmaktadır. Kapıdan kapıya kargo hizmetinde fiyatlar biraz yüksek olmakla birlikte üstün hizmet kalitesi sunulmaktadır.

Sorunsuz Sanex Türkmenistan Kargo Teslimatı

Sanex Türkmenistan uçak kargo kapıdan kapıya kargo hizmeti, teslimatları bir sorun olmaktan ortadan kaldırmaktadır. Ancak hizmet alınmadan önce Sanex Türkmenistan kargo firmasının kurumsal kimliğinin araştırılmasında yarar vardır. Kurumsal olmayan şirketlerin sunduğu hizmette çeşitli aksamalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle hizmet kalitesinden emin olunan kargo şirketleri ile irtibata geçilmelidir. Sanex Türkmenistan kargo firması karayolu havayolu Sanex Express kargo transferleri tüm kargo gönderilerinin teslimini sorunsuz şekilde yerine getirmektedir. Sanex Türkmenistan kargo gönder günün her saatinde hizmet vermektedir. Sanex Express kargo Türkmenistan kargo şirketi profesyonel güvenli hızlı bir kurye kargo tedarik ve lojistik hizmetlerini sağlamakta ve bunların tamamını en üstün seviyedeki bir kalite anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Sanex Türkmenistan Kargo Şirketine Ulaşmak Çok Kolay

Sanex Türkmenistan uçak kargo şirketine ulaşmak için de kurumsal internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır. Websitemizde firma bilgilerimiz Türkiye bürolarımız telefon numaralarımız mevcuttur. Türkmenistan Express kargo websitesi aracılığıyla kurye talebinde bulunabilir Sanex Express kargo Türkmenistan gönderilerinizi kapıdan teslim alınmasını sağlayabilir Sanex Express kargo Türkmenistan kapıdan kapıya teslim gönderilerinizi online takibini yapabilirsiniz. Türkmenistan Express kargo profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Sanex Express bu sayede de müşteriler tüm sorularına doğru bir şekilde cevap bulabilmektedir. Sanex Express kargo kargolarınız ile ilgili tüm talepler internet sitemiz aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Hatta taşımacılık hizmetlerimize ulaşmak için de web sitemizi ziyaret etmek yeterli olmaktadır.

Türkmenistan Express web sitemizde kargolarınızın hangi aşamada olduğunu da görebilirsiniz. Bunun için kargo takip numarası verilmektedir. Sanex bu kargo takip numarası ile gönderinin hangi saatte nerede olduğu net olarak bilinmektedir. Sanex Express kargo Türkmenistan kargo gönder sürekli kendini yenilemekte vede hatasız hizmet sunmaktadır. Sektörde önemli olan sıfır hata ile müşterinin beklentilerini karşılamaktır. Sıfır hata için de kurumsal kimliğe sahip Sanex Express kargo Türkmenistan kargo ile iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir. Sanex Türkmenistan Express Türkmenistan uçak kargo Türkmenistan parsiyel kargo Türkmenistan fuar kargo Sanex Express kargo Türkmenistan kargo Türkmenistan Express kargo iletişime geçildiğinde tüm taşımacılık teslimat hizmetlerinin tek bir çatı altında yapılması mümkün olmaktadır. Bu da müşterileri büyük avantajlar sağlamaktadır.

Türkmenistan Uçak Kargo Hizmet Kalitesi

Sanex Express Türkmenistan kapıdan kapıya kargo hizmetini sunan firmamız teslimatları güvenli ve kaliteli olarak gerçekleştirmekte ayrıca şirketlerin de en büyük destekçileri olmaktadır. Bir gönderinin kısa bir zaman dilimi içinde, herhangi bir olumsuz durumla karı karşıya kalınmadan alıcısına teslim edilmesi, gönderici firmanın da itibarının yüksek olmasını sağlamaktadır. Sanex Express kargo Türkmenistan kargo sektörlerde üretim aşamasının yanı sıra teslimat aşamasının sorunsuz olması önemlidir ve kurumsal kargo şirketleri bu aşamanın da yüksek kalitede yapılmasını sağlamaktadır. Böylece şirketlerin karlılığı yükselmekte dolayısı yaptıkları firma sayısı da artmaktadır. Özellikle kapıdan kapıya teslimatlarda kent içinde en fazla 45 dakikalık bir sürede gerçekleşmesi şehirlerarası teslimatlarda da aynı gün içinde yapılması profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle kargo taşımacılığı hizmeti alınırken ayrıntıların göz önünde bulundurulması gerektiği ifade edilmektedir. Sanex Express kargo Türkmenistan kargo gönder kapıdan kapıya teslimat hizmetinin yanı sıra acil kargo özel kargo gibi farklı seçenekler sunmakta, ayrıca Türkmenistan özel kurye hizmetini sunmaktadır.

Sanex Türkmenistan Kargo Hizmeti

Sanex Express kargo Türkmenistan kargo uluslararası alandaki nakliye firmalarının hemen hemen hepsi az miktarlardaki eşyalarını parsiyel şeklinde taşımaktadır. Sanex Express Türkmenistan kargo gönder az miktardaki eşyalarınızın başka müşterilerin miktardaki eşyaları ile birleştirilerek aynı araçta taşıma işlemidir. Türkmenistan Express kargo müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak ülke veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır. Parsiyel taşıma işleminde eşyalarınız aracın gideceği güzergaha göre yüklenir ve sırası ile teslimat yapılır. Sanex Express kargo İstanbul Türkmenistan arası bir nakliye hizmetinde Türkmenistan eşya göndermek isteyen herkes bu nakliye hizmetinden ekonomik olarak faydalanabilir. Sanex Türkmenistan kargo esnasında mamüllerin zarar görmemesi için de gerekli paketleme işlemleri yapıldıktan ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış noktasında tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış sağlamaktadır.

Sanex Türkmenistan Kargo En Uygun Fiyat

Sanex Express Türkmenistan Express kargo olarak Türkmenistan hava uçak kargo Türkmenistan Express kargo, Sanex Türkmenistan kargo Türkmenistan nakliye ve kargo taşımacılığında hizmetlerimizin dışında belirli aralıklar ile parsiyel (grupaj) formatında da taşıma gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel taşımacılığını tercih edecek firmalar veya kişiler bu tip taşımaları daha önce planlandığından, erken bir tarihte bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu durum Türkmenistan Sanex Express kargo gönderme maliyetler açısından oldukça ekonomik düşük sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Sanex Express Türkmenistan kargo uzman ekibimiz titiz planlamalar sonucunda tüm masrafları minimuma indirerek piyasada Sanex Express Türkmenistan kargo hizmetinde daima en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sanex Express kargo Türkmenistan nakliyecilik ciddi ve konusunda uzman ekip ile yapılacak bir iştir ve ciddi anlamda efor ve planlama ister. Siz sadece işinize odaklanırken, Türkmenistan Express kargo gönderinizin zamanında ve güvenli bir şekilde adresine teslim edilmesi detaylarıyla ilgilenir. Size Sanex Türkmenistan kargo kusursuz ve kolay bir hizmet sunar.

Türkmenistan Parsiyel Kargo Hizmetleri

Sanex Türkmenistan uçak kargo günümüz koşullarında sağlıklı bir şekilde ticaret yapmanın temel kurallarından bir tanesi maliyetleri iyi ayarlamaktan geçmektedir. Nakliye maliyetleri ise ithalat ve ihracatın temelini oluşturmaktadır. Türkmenistan Express kargo parsiyel kargo hizmetlerinde yükleriniz veya ürünlerinizi uluslararası alanda faaliyet gösteren diger rakip firmalara göre çok daha ekonomik ve uygun fiyatlar ile taşınır. Türkmenistan parsiyel kargo ve nakliye fiyatlarında en uygun ve cazip teklif için Türkmenistan Express kargo müşteri temsilcisi ile görüşebilir veya bizlere mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sanex Türkmenistan uçak kargo sektöründe en iyi nakliye ve taşıma maliyeti yani navlun ücretleri kadar, zamanlama da hayati bir önem teşkil etmektedir. Sanex kargo ekibi nakliyat öncesi belirtilen ve anlaşılan teslimat sürelerinin kesinlikle dışına çıkmaz. Sanex Türkmenistan kargo gönderileriniz veya ürünleriniz belirtilen sürelerde, anlaşılan noktaya sorunsuz şekilde teslim edilir. Türkmenistan Express kargo parsiyel taşımacılığından en uygun fiyatlarla Sanex Türkmenistan kargo hizmeti alarak, masraflarınızı azaltabilir, hızlı teslimat sürelerimiz ile zamanı daha iyi ayarlayarak iş hacminizi artırabilir, kazançlarınızı rahatlıkla yükseltebilirsiniz. Sanex tüm Türkmenistan karayolu ve parsiyel taşıma CMR sigortası kapsamında güvence altına alınır.

Sanex Türkmenistan kargo eşya nakliyatında dikkat edilmesi gereken husus firmanın sizlere söz verdiği zaman eşyalarınızı sizden teslim alması ve yine söz verdiği zaman sizlere teslim etmesidir. Parsiyel nakliye işleminde nakliye firmasına taşıma tarihi ve teslimat tarihi ile ilgili 2-3 günlük opsiyon tanımalısınız. Zira evden eve nakliyat sektörü talepler doğrultusunda gerçekleştiğinden sizlerin istediği gün ve saatte eşyalarınızın teslim alınması ve istediğiniz zamanda teslim edilmesi biraz güçleşmektedir Sanex Türkmenistan kargo nakliye tercihi yaparken ise mutlaka kurumsal ve referanslı ev eşyası taşıma firmaları ile görüşün. Maalesef sektörümüzde çok sayıda korsan firma olduğundan yanlış tercih yapmanız durumunda hem maddi hemde manevi olarak zararlarınız olabilmektedir.

Türkmenistan Parsiyel Nakliyat Fiyatı Hesaplama

Sanex Türkmenistan uçak kargo ve parsiyel nakliyat fiyatı hesaplanırken EN x BOY x YÜKSEKLİK ve malın adedi birbiri ile cm veya mm cinsinden çarpılır. Tonaj bilgileri, istiflenme şekli, mal cinsini bildirmeniz gerekir. Parsiyel malzemenin tonajı ile M3 karşılaştırılır. Tonaj ağırlıklı bir yük ise tonaj üzerinden, M3 fazla ise hacimden fiyatlandırma gerçekleşir.

Türkmenistan Parsiyel Kargo Rezervasyon

Sanex Türkmenistan kargo hizmetinden yararlanmak için sitemiz üzerinden online destek veya online hizmetler bölümünden taşınacak nesnenin bilgileri girilerek bizlere iletebilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde sizden teyit istenecektir. Gönderdiğimiz e-maili teyit ettiğiniz zaman kısmi rezervasyon gerçekleşir. Parsiyel rezervasyon’un tam teyidi için müşterilerimizle sözleşme imzalarız. Parsiyel rezervasyon tamamlanmış olur.

Sanex Türkmenistan Kargo Nasıl Yapılır

Sanex Express Türkmenistan kargo rezervasyon yapıldıktan sonra depomuzda veya Liman sahasında görevli elemanlarımız vasıtasıyla konteyner veya tır aracına yükleme yapılır. Sanex hazırladığımız dizpozisyon’a göre elemanlarımız yüklemeyi gerçekleştirir. Yüklenen araç gümrüğe sevk edilir. Gümrükte ilgili göndericilerin gümrük beyannameleri açılır ve görevli elemanımıza teslim edilir. Araçtaki tüm göndericilerin beyannamesi açık ise tescil işlemleri yapılmış olur. Araç çıkış gümrüğüne doğru yol alır. Rut planına sadık kalarak Türkmenistan sevk edilir. Türkmenistan işlemleri tamamlandıktan sonra boşaltma yerine sevk edilir. Yükler teslim edilmiş olur.

Sanex Türkmenistan Kargo Gümrük ve Depolama Hizmeti

Sanex Express uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar. Sanex Türkmenistan kargo geniş depolama yelpazesi ve stratejik olarak Türkiye ve Türkmenistan uygun konumları, gümrük konusunda derin bilgi ve deneyimi, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman kadrosuyla Sanex Express Türkmenistan kargo hizmetinde müşterilerine gümrük ve depolama hizmetlerinde daima kaliteyi ön planda tutmuştur.

Sanex Türkmenistan Kargo Depolama Hizmeti

Sanex Express Türkmenistan uçak kargo depolama ve dağıtım hizmetleri düzenli olarak denetlenmektedir ve çağdaş iş modellerini karşıladığından emin olmak için analiz ve her türlü yükseltmeleri hizmetlerimiz müşterilerimizin verimli lojistik gereksinimlerini karşılamak yardımcı olmaya devam sağlamak için yapılır edilir. Türkmenistan kargo lojistik ekibi deneyimi yıl var ve uzun vadeli ve mutlak profesyonelliği ile büyük ölçekli atamaları işleyebilir ve herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetleri süreç boyunca döngü içinde kalmak müşterilerine yardımcı olur.Sanex Türkmenistan kargo ve lojistik, depolama ve dağıtım hizmetleri gereksinimleri için bugün uzmanlarla ve bize işinizde olumlu bir fark yaratmak için izin verir.

Sanex Türkmenistan uçak kargo gönder tedarik zinciri yönetimi uzmanları entegre bir şekilde iş ile uyum sağlamak için özellikle bir lojistik süreç tasarımı olacaktır. Sanex Türkmenistan depolama hizmetleri stok kontrolü ve yönetimi, yük binası, bahçe yönetimi, statik dinamik ikmal, paketleme, sipariş işleme, satıcı performans, çapraz yerleştirme, tedarik zinciri yönetimi, lojistik entegrasyonu, bar kodlama, kalite içeren geniş bir hizmet yelpazesi içerir kontrol, etiketleme, yani taşıyıcı performansı ve.

Sanex Türkmenistan Kargo Gümrük Hizmeti

Sanex Türkmenistan Express kargo gümrük konusunda derin bilgi ve deneyime sahip taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman bir şirkettir. Sanex Express kargo Türkmenistan kargo çeşitli gümrük hizmet ihtiyaçları için geniş bir yelpazede sunduğumuz gümrük hizmetleri, gümrük çekim işlemlerinin sorunsuz ve etkin bir şekilde gerçekleşmesine destek verir. Sanex ayrıca gümrük konusundaki uzmanlığımız müşterilerimizin kendi ana işlerine odaklanmalarını ve gönderileri dünyanın dört bir yanına ulaşırken rahat etmelerini sağlar!

Türkmenistan Gümrükleme Hizmetlerimiz:

  • Müşterilerin yasal yükümlülükler hakkında bilgilendirilmesi
  • Gümrük mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde müşavirlik hizmeti vermenin yanı sıra aydınlatıcı öneriler sunulması
  • İthalatta ve ihracatta en hızlı şekilde işlemlerin sonuçlandırılması, maliyet avantajı
  • Serbest bölgelerde yapılan ithalat, ihracat ve transit işlemlerinin profesyonelce sunulması
  • Dahilde işleme, hariçte işleme, geçici çıkış, geçici kabul, yabancı sermayeli şirket kuruluşları, ithal lisansları, kontrol belgeleri, yatırım teşvik belgeli ithalat ve ihracat işlemlerinin sonuçlandırılması
  • Firmalara sonradan kontrole tabi ithalatçı ve basitleştirilmiş usul izin belgesi statülerinin kazandırılması
  • Dış ticaret ve gümrük fizibilite raporları sunumu
  • Karşılıklı güvene dayalı çalışma anlayışı

Sanex Türkmenistan uçak kargo çözüm ortağı kanallarıyla Türkiye’de faaliyet gösteren sigorta şirketleri ilede çalışarak, elementer sigortalar sağlık hayat BES ve kredi sigortaları konularında hizmet vermektedir.

Last updated: Haziran 15, 2019 at 1:26 am