Yurtdışı Karayolu Kargo Taşımacılık

Yurtdışı karayolu kargo Rusya karayolu kargo , Kazakistan karayolu kargo, Özbekistan karayolu kargo, Tataristan karayolu kargo, Kırgızistan karayolu kargo, Türkmenistan karayolu kargo ve Ukrayna karayolu kargo düzenli olarak sevkiyat, yapılmaktadır.

Yurtdışı karayolu kargo ve parsiyel Sanex Express kargo sınırsız hizmet anlayışı ile uluslararası taşımacılığılık hizmeti veren Sanex Express kargo yurtdışı karayolu kargo oluşturduğu Sanex Express kargo taşıma modelleri modern filolar Rusya Kazakistan Özbekistan Tataristan Kırgızistan Türkmenistan Ukrayna her noktasına parsiyel ve komple ihracat taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Sanex Yurtdışı kargo Rusya Kazakistan Özbekistan Tataristan Kırgızistan Türkmenistan ve Ukrayna her bölgesine Türkiye’den her türlü yükünüzün taşınması tekstil taşımacılığı kuru gıda taşımacılığı ağır taşımacılık kapıdan kapıya teslim hızlı güvenli ekonomik servis anlayışı müşterilerimizin hizmetine vermekteyiz. Express kargo Uluslararası karayolu taşımacılığı gereksinimleriniz için yükünüze özel araç temininden her aşamada online bilgilendirmeye özel istekleriniz için call center hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yurtdışı Karayolu Kargo Taşımacılık

Yurtdışı karayolu kargo Sanex Express uluslararası taşımacılık dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar. Rusya kaynaklı Sanex Express kargo Rusya’da 3 merkez ofis 16 acentasıyla lojistik depolama gümrükleme ve dagıtım hizmet veriyor.

Yurtdışı Karayolu Kargo

Yurtdışı karayolu kargo Sanex Express profesyonel kadromuzun 10 yılı aşan bir zamandır lojistik konusunda sahip olduğu tecrübe, bilgi ve deneyimleriyle sizlere zamanında, güvenli ve kaliteli door-to-door (kapıdan kapıya) nakliye hizmetlerini sunmak Sanex Express ilkesi olmaya devam edecektir. Hedefimiz ticaretin değişen yeni yapısını temel alarak rekabet koşullarını optimize etmek ticari planlarınızın uygulamasını sağlamak. Ayrıca size sıfır risk piyasasında zamanında ve yüksek kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz

Tüm gümrüklerde ve gümrük hizmetlerinde kullanılan en modern yöntem olan online bağlantı sistemi ile en süratlı ve doğru çözümleri sizlere sunuyoruz.

 • Müşterilerimize itinalı, tam zamanında, ekonomik çözümler sunmak,
 • Sanex Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
 • Talepleriyle uyumlu, aranılan, beğenilen, başarılı ve güvenilir bir kurum olmak,
 • Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve tüm gelişmeleri bünyesine adapte etmek,
 • İlgili tüm ulusal ve uluslararası mevzuata uyum sağlamak ve ilgili kuruluşlarla işbirliği içinde olmak,
 • Gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerinde çevre ve işçi güvenliğini ön planda tutmak,
 • Konusuna hâkim, bilgili bir ekiple kaliteden asla ödün vermeyen bir şirket olmak.

Yurtdışı kargo Sanex Express kargo kurulduğu yıldan itibaren entegre lojistik ve kargo faaliyetleri kapsamında uluslar arası taşımacılık gümrükleme depo-antrepoculuk alanlarında hizmet vermektedir. Esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendisini daha fazla geliştirmiştir.

Türkiye’den parsiyel kargo firmaları arasında titiz çalışması ile tercih edilenler sıralamasında en üst sıralarda yer alan Sanex Express kargo ile uluslararası taşımacılık işlemleri farklı yollar ile yapılabilmektedir. Hava yolu, kara yolu, deniz yolu, demir yolu veya birkaç tanesinin ortak kullanımı ile taşımalık işlemleri güvenliğin ve hızın en üst düzeyde olacağı şekilde yapılmaktadır. İstanbul Rusya taşımacılık olsun, Rusya ile mal satın alımı veya ihracı olsun ekonomik koşulların zorlanmadan yüksek kaliteye sahip hizmetler herkes tarafından Sanex Express kargo aracılığı ile elde edilebilecektir. Hizmetin verildiği süreç içerisinde gümrükleme, sigortalama gibi işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi de firma tarafından sağlanmaktadır. Sorunların çıkması durumunda en doğru ve güvenilir çözüme ulaştırmak için uzman personele sahip Sanex Express kargo her aşamada etkin olarak rol almaktadır.

Sanex Karayolu Parsiyel Kargo Taşımacılığı

 • Parsiyel ve komple yüklemeler,
 • Güvenli ve zamanında teslimatı
 • Yaygın acente ağı,
 • Kapıdan kapıya hizmet,
 • Deneyimli ve uzman kadro,
 • Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü,
 • Size özel müşteri hizmetleri birimi,
 • GPRS sistemi ile uydu üzerinden araç takibi,
 • Çift katlı (double deck) araçlar ile sevkiyat imkanı,
 • Askılı araçlar ile tekstil yüklemeleri yapılabilmektedir.

Sanex Express yurtdışı karayolu taşımacılığı hizmeti dışında hava ve uçak kargo, acil yurtdışı kargo, gümrük depolama hizmetleri, yurtdışı parsiyel taşıma yurtdışı kapıdan kapıya kargo yurtdışı acil kargo, yurtdışı havayolu kargo fuar taşımacılığı yurtdışı paket gönderimi yurtdışı Express paket servesi yurtdışı express kargo ve bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.