Fiyat Bilgi Talep Formu

SANEKS ULUSLARARASI KARGO VE KURYE TURİZM HİZMETLERİ DIŞ TIC.LTD.ŞTİ

Sanex Express parsiyel kargo fiyat taleb formu hizmetimizi kullanarak parsiyel kargo yüklemeniz için en kısa zamanda fiyat alabilirsiniz. Sanex Express kargo ile yurtdışı kargo ve parsiyel fuar kargo gönderilerinizi en kolay şekilde hazırlamanızı ve paketlemenizi sağlamak amacıyla tasarlanmış bir çok çeşitli ürünler sunulmaktadır.

RUSYA Kaynaklı Sanex Express Rusya’da 3 merkez ofis,16 acentasıyla, hizmet veriyor. Sanex Express Rusya her yerine teslimat yapıyor. Kargo ve parsiyel kargo tüm gümrükleme işlemlerinide Sanex yapıyor. Sanex Express her gün düzenli avrupa uçuşlarının yanısıra Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Tataristan ve Türkmenistana yaptığımız direkt uçuşlarla dünya üzerinde 200 aşkın noktaya gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Sanex Express geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. Kargo ve fuar malları numune dökümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir.

Fiyat Talebi

Rusya gümrükleme ve parsiyel kargo taşımacılığı Rusya kargo gidecek ürünlerin 10 kğ dan başlayıp 2000 kğ kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp Türkiye ve Rusya gümrükleme işlemlerini Sanex Express kargo tarafından yapılıp Rusya herşey dahil kapı teslim hizmetleri sunuyor. Sanex Express vermiş oldugumuz hizmetler. Rusya uçak kargo, Rusya Express kargo, Rusya gümrükleme, Rusya kargo parsiyel taşımacılığı, Rusya kargo taşımacılığı Rusya fuar organizasyon hizmetleri, Rusya  otel ve konaklama, Rusya için uçak kiralama

Sanex Express kargo ile gidecek paketler saat 18.00 kadar verildiğinde teslimatı Sanex Express en hızlı şekilde adrese teslim yapılıyor. Sanex Express kargo zamanında teslimatı garanti ediyor. Sanex Express kargo uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.

Hizmetimiz,

Rusya tüm şehirlerine Express kargo ve parsiyel kargo mobilya kargo taşımacılık hizmetleri Rusya parsiyel Fuar kargo taşımacılığı Kazakistan parsiyel kargo Fuar taşımacılığı Özbekistan uçak kargo Fuar taşımacılığı Ukrayna parsiyel kargo Fuar faşımacılığı Türkmenistan parsiyel kargo taşımacılığı Tataristan parsiyel kargo taşımacılığı

Müşteri Hizmetleri +90 212 474 65 65 pbx  Mobil Whatsapp 7/24 +90 507 354 53 53 

Last updated: Mayıs 12, 2022 at 21:26 pm