Fiyat Bilgi Talep Formu

SANEKS ULUSLARARASI KARGO VE KURYE TURİZM HİZMETLERİ DIŞ TIC.LTD.ŞTİ

Sanex Express parsiyel kargo fiyat taleb formu hizmetimizi kullanarak parsiyel kargo yüklemeniz için en kısa zamanda fiyat alabilirsiniz. Sanex Express ile yurtdışı kargo ve parsiyel gönderilerinizi en kolay şekilde hazırlamanızı ve paketlemenizi sağlamak amacıyla tasarlanmış bir çok çeşitli ürünler sunulmaktadır.

Sanex Express kargo ile gidecek paketler saat 18.00 kadar verildiğinde teslimatı Sanex Express en hızlı şekilde adrese teslim yapılıyor. Sanex Express kargo zamanında teslimatı garanti ediyor. Sanex Express kargo uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.

Fiyat Talebi

RUSYA Kaynaklı Sanex Express Rusya’da 3 merkez ofis,16 acentasıyla, hizmet veriyor. Sanex Express Rusya her yerine teslimat yapıyor. Kargo ve parsiyel kargo tüm gümrükleme işlemlerinide Sanex yapıyor. Sanex Express her gün düzenli avrupa uçuşlarının yanısıra Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Tataristan ve Türkmenistana yaptığımız direkt uçuşlarla dünya üzerinde 200 aşkın noktaya gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Sanex Express geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. Kargo ve fuar malları numune dökümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir.

Hizmetimiz,

Rusya Parsiyel ve Fuar Kargo Taşımacılığı, Kazakistan Parsiyel Kargo Fuar Taşımacılığı, Özbekistan Parsiyel Kargo Fuar TaşımacılığıUkrayna Parsiyel Kargo Fuar Taşımacılığı,Türkmenistan Parsiyel Kargo Taşımacılığı, Tataristan Parsiyel Kargo ve Fuar Taşımacılığı

Müşteri Hizmetleri +90 212 474 65 65 pbx  Mobil Whatsapp 7/24 +90 507 354 53 53 

Last updated: Ekim 10, 2019 at 16:28 pm