Yurtdışı Parsiyel Taşıma

Yurtdışı Parsiyel Sanex uluslararası alandaki nakliye firmalarının hemen hemen hepsi az miktarlardaki eşyalarını parsiyel yük şeklinde taşımaktadır. Yurtdışı parsiyel taşıma az miktardaki eşyalarınızın başka müşterilerin yine az miktardaki eşyaları birleştirilerek aynı araçta taşıma işlemidir. Sanex Express kargo müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak ülke veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır. Sanex yurtdışı parsiyel taşıma hizmetlerini Rusya parsiyel Sanex Express kargo taşıma Ukrayna parsiyel taşıma Kazakistan parsiyel taşıma Özbekistan parsiyel taşıma Sanex Express kargo Kırgizistan parsiyel taşıma Türkmenistan parsiyel taşıma  yoğun şekilde gerçekleştirmektedir.

Parsiyel taşıma işleminde eşyalarınız aracın gideceği güzergaha göre yüklenir ve sırası ile teslimat yapılır. Rusya Kazakistan Ukrayna Türkmenistan Tataristan, Kırgızistan ve Özbekistan parsiyel kargo eşya göndermek isteyen herkes bu nakliye hizmetinden ekonomik olarak faydalanabilir.

Sanex Express yurtdışı parsiyel taşıma esnasında mamüllerin zarar görmemesi için de gerekli paketleme işlemleri yapıldıktan ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış noktasında tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış sağlamaktadır.

Yurtdışı Parsiyel Taşıma Rusya parsiyel taşıma , Ukrayna parsiyel taşıma , Kazakistan parsiyel taşıma , Özbekistan parsiyel taşıma , Kırgizistan parsiyel taşıma ve Türkmenistan parsiyel taşıma

Yurtdışı Parsiyel Taşıma da zaip fiyatlar  Sanex Express’te

Sanex Express kargo olarak Rusya Kazakistan Ukrayna Türkmenistan Tataristan Kırgızistan ve Özbekistan hava ve uçak kargo gümrükleme depolama fuar taşıma Express kargo acil kargo parsiyel kargo nakliye vede kargo  taşımacılığında hizmetlerimizin dışında belirli Sanex Express aralıklar parsiyel (grupaj) formatında ülkerelere taşıma gerçekleştirmekteyiz. Yurtdışı parsiyel taşımacılığını tercih edecek firmalar veya kişiler bu tip taşımaları daha önce planlandığından erken bir tarihte bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Sanex Express bu durum yurtdışı parsiyel taşımacılığında maliyetler açısından oldukça ekonomik ve düşük sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Sanex Express uzman ekibi titiz planlamalar sonucunda tüm masrafları minimuma indirerek piyasada Rusya, Kazakistan Ukrayna Türkmenistan Tataristan Kırgızistan ve Özbekistan parsiyel taşımacılık hizmetinde daima en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Yurtdışı nakliyecilik ciddi ve konusunda uzman ekip ile yapılacak bir iştir ve ciddi anlamda efor ve planlama ister. Siz sadece işinize odaklanırken Sanex Express yurtdışı parsiyel kargo gönderinizin zamanında ve güvenli bir şekilde adresine teslim edilmesi detaylarıyla ilgilenir. Size yurtdışı Rusya Kazakistan Ukrayna Türkmenistan Tataristan Kırgızistan ve Özbekistan parsiyel taşımacılığında kusursuz ve kolay bir hizmet sunar.

Yurtdışı  Parsiyel Kargo Hizmetlerinde  Bizi Seçmeniz İçin Üç Önemli Nokta

Sanex günümüz koşullarında sağlıklı bir şekilde ticaret yapmanın temel kurallarından bir tanesi maliyetleri çok iyi ayarlamaktan geçmektedir. Nakliye maliyetleri ise ithalat ve ihracatın temelini oluşturmaktadır. Sanex Express kargo parsiyel kargo hizmetlerinde yükleriniz veya ürünlerinizi uluslararası alanda faaliyet gösteren diger rakip firmalara göre çok daha ekonomik uygun fiyatlar ile taşınır. Rusya, Kazakistan Ukrayna Türkmenistan Tataristan, Kırgızistan ve Özbekistan parsiyel kargo ve nakliye fiyatlarında  en uygun ve cazip teklif için Sanex Express kargo müşteri temsilcisi ile görüşebilir veya bizlere mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı kargo sektöründe en iyi nakliye ve taşıma  maliyeti yani navlun ücretleri kadar zamanlama da hayati bir önem teşkil etmektedir. Sanex Express kargo ekibi nakliyat öncesi belirtilen anlaşılan teslimat sürelerinin kesinlikle dışına çıkmaz. Gönderileriniz veya ürünleriniz belirtilen sürelerde, anlaşılan noktaya sorunsuz bir şekilde  teslim edilir. Sanex Express kargo parsiyel taşımacılığından uygun fiyatlarla yurtdışı kargo hizmeti alarak masraflarınızı azaltabilir hızlı teslimat sürelerimiz ile zamanı daha iyi ayarlayarak iş hacminizi artırabilir kazançlarınızı rahatlıkla yükseltebilirsiniz. Sanex tüm yurtdışı karayolu ve parsiyel taşıma CMR sigortası kapsamında güvence altına alınır.

Sanex parsiyel eşya nakliyatında dikkat edilmesi gereken husus firmanın sizlere söz verdiği zaman eşyalarınızı sizden teslim alması yine söz verdiği zaman sizlere teslim etmesidir. Parsiyel nakliye işleminde nakliye firmasına taşıma tarihi ve teslimat tarihi ile ilgili 2-3 günlük opsiyon tanımalısınız. Zira evden eve nakliyat sektörü talepler doğrultusunda gerçekleştiğinden sizlerin istediği gün saatte eşyalarınızın teslim alınması ve istediğiniz zamanda teslim edilmesi biraz güçleşmektedir. Nakliye tercihi yaparken ise mutlaka kurumsal ve referanslı ev eşyası taşıma firmaları ile görüşün. Sanex Express maalesef sektörümüzde çok sayıda korsan firma olduğundan yanlış bir tercih yapmanız durumunda hem maddi hemde manevi olarak zararlarınız olabilmektedir.

Sanex yurtdışı parsiyel taşıma hizmetlerini Rusya parsiyel taşıma Ukrayna parsiyel taşıma Kazakistan parsiyel taşıma Özbekistan parsiyel taşıma Sanex Express kargo Kırgizistan parsiyel taşıma Türkmenistan parsiyel taşıma olarak  yoğun şekilde gerçekleştirmektedir.

Yurtdışı Parsiyel Taşıma Rusya parsiyel taşıma , Ukrayna parsiyel taşıma , Kazakistan parsiyel taşıma , Özbekistan parsiyel taşıma , Kırgizistan parsiyel taşıma ve Türkmenistan parsiyel taşıma

Rusya Sanex Express kargo Kazakistan Ukrayna Türkmenistan Tataristan Kırgızistan Özbekistan parsiyel nakliyat fiyatı  hesaplama

Sanex parsiyel nakliyat fiyatı hesaplanırken EN x BOY x YÜKSEKLİK ve malın adedi birbiri ile cm veya mm cinsinden çarpılır. Tonaj bilgileri, istiflenme şekli, mal cinsini bildirmeniz gerekir. Parsiyel malzemenin tonajı ile M3 karşılaştırılır. Tonaj ağırlıklı bir yük ise tonaj üzerinden, M3 fazla ise hacimden fiyatlandırma gerçekleşir.

Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Türkmenistan, Tataristan, Kırgızistan ve Özbekistan Parsiyel Rezervasyon

Sanex Express yurtdışı parsiyel taşımacılık hizmetinden yararlanmak için sitemiz üzerinden online destek veya online hizmetler bölümünden taşınacak nesnenin bilgileri girilerek bizlere iletebilirsiniz. Sanex anlaşma sağlandığı takdirde sizden teyit istenecektir gönderdiğimiz emaili teyit ettiğiniz zaman kısmi rezervasyon gerçekleşir. Parsiyel rezervasyon’un tam teyidi için müşterilerimizle sözleşme imzalarız. Parsiyel rezervasyon tamamlanmış olur.

Rusya, Kazakistan Ukrayna Türkmenistan Tataristan Kırgızistan Özbekistan parsiyel sevkiyat nasıl yapılır?

Sanex rezervasyon yapıldıktan sonra depomuzda liman sahasında görevli elemanlarımız vasıtasıyla konteyner veya tır yükleme yapılır. Bizim hazırladığımız dizpozisyon’a göre elemanlarımız yüklemeyi gerçekleştirir. Yüklenen araç gümrüğe sevk edilir. Gümrükte ilgili göndericilerin gümrük beyannameleri açılır ve görevli elemanımıza teslim edilir. Araçtaki tüm göndericilerin beyannamesi açık ise tescil işlemleri yapılmış olur. Araç çıkış gümrüğüne doğru yol alır. Rut planına sadık kalarak hedef ülkeye sevk edilir. Hedef ülkede işlemleri tamamlandıktan sonra boşaltma yerine sevk edilir. Yükler teslim edilmiş olur.

Sanex Express yurtdışı parsiyel taşımacılık hizmeti dışında yurtdışı kapıdan kapıya kargo hava ve uçak kargo acil yurtdışı kargo gümrük depolama hizmetleri yurtdışı acil kargo karayolu taşımacılığı ve yurtdışı havayolu kargo, fuar taşımacılığı yurtdışı paket gönderimi yurtdışı Express paket servesi yurtdışı express kargo ve bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.

Last updated: Kasım 20, 2019 at 21:28 pm