Yurtdışı Uçak Kargo Taşımacılığı

Rusya, Kazakistan,Özbekistan,Türkmenistan ve Ukrayna Uçak Kargo Taşımacılık Hizmetleri

Yurtdışı uçak kargo hizmeti Express numune gönderileri ile birlikte ithalat ve ihracat amaçlı Uçak kargo gönderilerini kapsamaktadır. Sanex Express yurtdışı Express kargo olarak teslim alınan her bir parça gönderinin zamanında güvenli şekilde adresine gerçekleştirilmesini hedeflemektedir. Sanex Rusya,Kazakistan,Özbekistan,Türkmenistan ve Ukrayna Uçak kargo yurtdışına gönderilen ticari uçak kargo teslimatları gümrüğe yapılırken kişisel gönderilerin teslimi ise adrese en yakın. Sanex Express kargo şubesine yapılmaktadır. Yurtdışına gönderilen paketler ve kargo gönderimi olarak farklı şekilde gruplandırılmaktadır. Belirli bir gramajın üzerindeki dosya gönderimleri standart kargo olarak değerlendir. Yurtdışı kargo gönderimi konusunda gramaj ve diger prosedürler için Sanex Express yurtdışı kargo ulaşarak, müşteri temsilcilerimize konu hakkında soru sorabilirsiniz.

Yurtdışı Uçak Kargo

Sanex Express kargo uçak kargo ile bilgi almak için 7/24 kargo firmamızı arayabilirsiniz. Yurtdışı gönderilecek kargo gönderilerin ücreti gönderirken yapılabileceği gibi ödemeli olarak yapılmasıda mümkündür. İkinci seçenek tercih edildiğinde ödeme yurtdışındaki alıcı tarafından yapılmaktadır. Gönderi sırasında şubeden alım, adresten alım, adrese teslim telefonla ihbarlı teslim gibi hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Sanex Express kargo bu yöntemler uygulandığında teslimat sürelerinin kısalması söz konusu olmaktadır. Yurtdışına gönderilen kargoda imzalanıp geri gelmesi gereken evrak varsa teslimat sonrası imzalanan gönderi aynı şekilde Sanex Express kargo şirketi aracılığı ile gönderilmesi mümkündür. yurtdışı uçak kargo hizmeti aracılığı ile yurtdışına ilaç da gönderilebilmektedir. İlaç, serum ve aşıların yanı sıra tüm medikal malzemeler, Sağlık Bakanlığının onaylı evrakı ile yurtdışına teslim edilmektedir.

Yurtdışı Uçak Kargo

Sanex Rusya Kazakistan Özbekistan ve Ukrayna uçak kargo gönderilerin dışında yurtdışı numune ürünlerinin de gönderilmesi mümkündür. Sanex Express ancak numune gönderilerinin giyilmesi imkansız bir şekle getirilmesinin şart olduğu bilinmelidir. Bunun için numunenin belli başlı yerlerinden makasla kesilmiş olması gereklidir. Çünkü numune gönderileri gümrüğü tabi değildir. Ayrıca tekstil ihracatı içinde Sanex Express yurtdışı kargo destek alabilirsiniz. Ürünlerin teslim edilmesi ve teslim alınması sırasında firmaların ilgililerinin bulunması gereklidir. Nedeni de bu tür gönderilerin gümrüğe tabi olmasıdır. Sanex Express bu gönderilerin gümrük işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kargo firması gümrük yetkililerini bilgilendirmektedir.

Yurtdışı Uçak Kargo Taşımacılık

Sanex Express kargo ürünler hava alanında kontrol aşaması firmasının antreposunda yapılabilmektedir. Sanex profesyonel hizmet veren kargo şirketleri irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Yurt dışına otomotiv yedek parçaları, makine makine parçaları gönderilebilmekte gönderiler ayrıntılı şekilde belirtildiğinde çok ciddi zaman kazancı olmaktadır. Sanex Express kargo yurt dışına antika ve mobilyalar gibi ahşaplar da gönderilebilmektedir. Bu tür ürünler de yine profesyonel ekiplerle hizmet veren kargo şirketleri aracılığı ile yapıldığında teslimatta herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Türkiye’den gönderilen tüm ürünlerin yurtdışında belirtilen adrese güvenli şekilde teslim edilmesi mümkündür.

yurtdışı uçak kargo

Sanex Express kargo dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile uluslararası yüklerinizi tam zamanında istediğiniz noktaya Sanex uçak kargo ile teslim ederiz. Yükünüzü kargoları dilediğiniz adresten teslim alır Rusya uçak kargo, Özbekistan uçak kargo Ukrayna uçak kargo Tataristan uçak kargo Kazakistan uçak kargo Türkmenistan uçak kargo ve Kırgızistan tüm şehirlerine kapıya teslim taşımacılık hizmeti veririz. Sanex Expres yurtdışı Uçak kargo düzenli elektronik malzeme taşımacılığı tekstil taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı kimyasal madde taşımacılığı medikal-ilaç taşımacılığı ağır sanayi taşımacılığı otomotiv taşımacılığı makina taşımacılığı demir-çelik taşımacılığı, ithalat ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Sanex Express kargo yurtdışı uçak kargo Türkiye ve Rusya kazakistan arası gerçekleştireceği kapasitedeki havayolu kargo gönderilerinizde size en uygun fiyat zamanlama avantajlarını garanti etmektedir. Rusya tüm şehirlerine Express uçak kargo ile bir günde teslim garantili kargo servisimiz sizi zaman kaybından kurtarıyoruz.

Sanex Express yurtdışı uçak kargo hizmeti dışında acil yurtdışı kargo gümrük depolama hizmetleri ,yurtdışı parsiyel taşıma yurtdışı kapıdan kapıya kargo yurtdışı acil kargo karayolu taşımacılığı yurtdışı havayolu kargo fuar taşımacılığı yurtdışı paket gönderimi yurtdışı Expres paket servesi yurtdışı Express kargo ve bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.